Ev ve Villalar İçinProfesyonel Refakatçi HizmetiYaşlı BakıcısıYaşlı, Engelli ve Hasta BakıcılarYatak Banyosu Hizmeti

Konya Yaşlı Bakıcısı ve Yaşlı Bakım Hizmetleri

Konya Yaşlı Bakıcısı ve Yaşlı Bakım Hizmetleri

Hastalık veya yaşlılıktan dolayı kendi ihtiyaçlarını gideremeyen yaşlılar için aile bireyleri genellikle yeterli olamamaktadır. Bu gibi durumlarda profesyonel yaşlı bakıcısı ve yaşlı bakım hizmetleri konusunda bilgi sahibi olup, bu hizmetten yararlanma arayışına girilir. Özellikle çalışan aileler için çok önemli olan bu hizmetin, profesyonel firma ve bakıcılar tarafından verilmesi; hem bakımı yapılacak yaşlı için hem de ailenin diğer bireyleri için büyük önem taşımaktadır. Yaşlı bakım hizmeti, yaşlının ayrıca hasta olması durumunda daha özel ve tıbbi yardım da içeren bir bakım gerektirir.

Yaşlı Bakıcısı Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşlı bakımı için personel veya firma seçimi yapılırken çok dikkatli olunmalı ve bakıcı adaylarının referansları mutlaka detaylı şekilde incelenmelidir. Gerekirse bu referanslarla bire bir irtibata geçilerek bilgi alınmalı, bakıcı adayı, bakımını yapacağı kişi ile bir deneme süresi geçirmeli ve bu sürede aradaki uyum gözlenmelidir. Yaşlının ve bakılacağı evdeki bireylerin durumuna göre bakım şekli (yatılımı yoksa sadece gündüzlü mü olacağı) konusunda karar verilmeli, bakıcının eğitim ve deneyimi öğrenilmeli, ayrıca bir firmaya bağlı çalışıyorsa firmanın belgeleri ve sektördeki konumu iyice araştırılmalıdır.

Profesyonel ve sertifikalı bakıcılar yerine ücretinin düşük olmasından ve sigortasız çalıştırılabildiklerinden dolayı deneyimsiz personel çalıştıranlar, kanuni sorumluluğun yanında bakımı yapılan kişi ve diğer aile bireyleri açısından geri dönülemez problemler üretmektedir. Bu nedenle profesyonel bir firmadan hizmet almanız önerilir.

konya yaşlı bakıcısı ve yaşlı bakım hizmetleri
konya yaşlı bakıcısı ve yaşlı bakım hizmetleri

KONYA YAŞLI BAKICISI HİZMETİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Aradığınız yaşlı bakıcısı aynı gün içinde size sunulur.
 • Çalıştırdığınız bakıcıyı her zaman değiştirme imkanınız bulunmaktadır.
 • Size en uygun aday titizlikle seçilir.
 • Tüm personellerimiz Çalışma Bakanlığından izinlidir.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından referanslarımız bulunmaktadır.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

Profesyonel Yaşlı Bakıcısı Hizmetini şimdilik sadece Konya ve çevresindeki illere vermekteyiz.

KONYA’DA SİZE EN UYGUN PROFESYONEL YAŞLI BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

 • Öncelikle aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmalısınız.
 • Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız bakıcının cinsiyeti ile diğer özelliklerini tespit eder
 • Size aynı gün içerisinde en az birkaç tane yaşlı bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla birlikte sunar.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

 1. İstediğiniz kriterlere uygun yaşlı bakıcılarının detaylı bilgilerini içeren resimli CV’lerini whatsapp numaranıza veya e-posta adresinize yolluyor ve değerlendirmenizi istiyoruz.
 2. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz.
 3. Görüşmenin ardından bakıcıyı beğenerek seçim yapmanız halinde öncelikle bir sözleşme yapıyoruz ve süreç tamamlanıyor.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru, dilek ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0 332 606 03 76 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızdan Yaşlı Bakıcısı Hizmeti Almak İstiyorum Firmanızda Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak İstiyorum
Etiketler

Nimet Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0 332 606 0376 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı