Temizlik HizmetleriVerdiğimiz HizmetlerYaşlı, Engelli ve Hasta BakıcılarYatak Banyosu Hizmeti

Konya Yatak Banyosu Hizmetleri

Yatalak Hasta ve Engelliler İçin Yatak Banyosu Hizmeti

Ülkemizde çok sayıda yaşlı, engelli veya yatağa bağlı hasta bulunmaktadır. Bu hastaların temizlik ihtiyacını gerekli hijyeni sağlayarak karşılamak kimi hastaların yüksek kilolu olması, kimi hastanın çok ihtiyar olması, kimi hastanın ise yatağa bağlı olması nedeniyle çok büyük bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Hasta bakımı demek sadece hastanın rutin ihtiyaçları ile ilgilenmek demek değildir. Hasta bakımı gerçekte, hastanın hem bedensel hem de zihinsel olarak rahatlamasını sağlayarak onlara mutlu bir ortam hazırlamak olmalıdır. Çünkü güler yüz ile sağlanan tüm hizmetler, ihtiyaçlardan daha değerlidir. Konya Yatak Banyosu hizmeti ile hastalarınız gerçek anlamda temizlenir ve rahatlar.

Sağladığımız evde yıkama hizmeti ile yatağa bağlı veya kendi ihtiyacını karşılama yetkinliğine sahip olamayan hastaların temizlik ihtiyacını gideriyoruz. Kişisel bakım hizmetlerinde Yatak Banyo Makinesi kullanarak hem hastanın kirlerinden arınmasını, hem de rahat bir ortamda dinlenmesini sağlıyoruz. Kullandığımız ekipmanların tümü yetkili ve deneyimli sağlık personellerinin gözetimi altında gerçekleştirilmektedir.

YATAK İÇİ BANYO HANGİ HASTALIKLARDA YAPILIR?

 • Yatağa bağımlı hastalar
 • Vücudunun herhangi bir yeri felçli olan hastalar
 • Riskli ameliyatlar sonrası yatakta tedavisine devam edilen hastalar
 • Yaşlılık
 • Ağır enfeksiyon geçiren hastalar
 • Obez hastalar
 • Diğer farklı hastalıklar

YATAĞA BAĞIMLI HASTALARDA BAKIM NEDEN ÖNEMLİDİR?

Yatağa bağımlı hastaların bakımları, kişinin mevcut hastalıklarının yanı sıra farklı komplikasyonların gelişmesini önlemek ve kişinin kendini mutlu ve özgüvenli hissetmesi adına ekstra önemlidir. Bu nedenle bakım yapan kişilerin bakım süreçlerine hakim olmaları, bilinçli hareket etmeleri ve özen göstermeleri gerekir.

Yatağa Bağımlı Hastaların Banyo Bakımında Önce Hasta Güvenliği

Öncelikle bakım verilen yatağa bağımlı kişinin yatak içerisinde güvenliğinin sağlanması gerekir. Hastada duyu kayıpları var ise el ve bacaklarının yatak içerisinde ve sabit tutulmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca hastada uzun süreli yatmadan kaynaklı bası (yatak) yaraları var ise o kısım korunmalı ve hastanın acı çekebileceği pozisyonlamalardan kaçınılmalıdır.

Bakım verilecek kişiler, agresif, şuur bulanıklığı olan, konuşma bozukluğu çeken veya bilinci olmayan hastalar olabilir. Bu nedenle bakım yapılırken mutlaka en az iki kişinin birbirini destekleyerek ve iş paylaşımı yaparak hastaya banyo yaptırılması uygun olacaktır.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

Yatak Banyosu Hizmetini şimdilik sadece Konya ve çevresindeki illere vermekteyiz.

KONYA YATAK BANYO HİZMETİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Aradığınız hizmet aynı gün içinde size sunulur.
 • Çalıştırdığımız tüm personeller hem ekipman kullanmasını bilir hem de deneyimli sağlık personellerinden oluşur.
 • Tüm personellerimiz Çalışma Bakanlığından izinlidir.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından referanslarımız bulunmaktadır.

PEKİ, YATAK BANYOSU HİZMETİNDEN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan yatak banyosu hizmeti profesyoneller tarafından verilmektedir. Ancak yine de sunulan hizmetten memnun kalmazsanız hizmet ücreti düşüldükten sonra ödediğiniz para iade edilir.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

 1. Hastanın yaşı, cinsiyeti ve kilosu ile hastalığının türünü bize bildiriyor ve yıkama hizmetini yapacak personelin cinsiyetini belirleyerek bize başvuruyorsunuz.
 2. Seçtiğiniz adaylar ile bir ön görüşme organize ediyoruz.
 3. Görüşmenin ardından personeli beğenerek seçim yapmanız halinde öncelikle bir sözleşme yapıyoruz ve süreç tamamlanıyor.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru, dilek ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0 332 606 03 76 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızdan Yatak Banyosu Hizmeti Almak İstiyorum Firmanızda Hasta Bakıcı Olarak Çalışmak İstiyorum
Etiketler

Nimet Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0 332 606 0376 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı