Bebek ve Çocuk BakıcılarıOyun Abisi / Oyun AblasıVerdiğimiz Hizmetler

Konya Oyun Abisi ya da Oyun Ablası Hizmeti

KONYA OYUN ABİSİ

Özellikle erkek çocuklar oyun oynarken hemcinslerini görmekten mutluluk duyarlar. Çocuğunuzun rastgele oyunlar oynayıp sürekli tablet ve telefonlarla oyalanması yerine eğitici ve öğretici oyunlar oynayıp, hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istersiniz değil mi? Size sunacağımız deneyimli oyun abisi, oyun ablası hizmeti ile çocuklarınız hem kaliteli vakit geçirebilir hem de oyun kurma – sosyalleşme konusunda deneyim kazanabilirler. Ayrıca Konya ilinde bu hizmet sadece firmamız tarafından sunulmaktadır.

KONYA OYUN ABLASI

Disiplinli ve eğitimli bir oyun ablası çocuğunuzun gelişimine oldukça fazla şekilde katkı sağlar. Çocuk psikolojisini bilen, eğitimi eğlenceli hale getiren ablalar ile çocuğunuzun eğlenirken aynı zamanda kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Okul öncesi ve çocuk gelişimi eğitimi alan profesyonel oyun ablaları ile çocuğunuza ileriye dönük bir gelecek sunabilirsiniz.

konya oyun ablası ve oyun abisi
konya oyun ablası ve oyun abisi

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

Konya oyun abisi ya da oyun ablası hizmetini şimdilik sadece Konya ve çevresindeki illere vermekteyiz.

NEDEN BİZ?

 • Aradığınız oyun abisi ya da ablası aynı gün içinde size sunulur.
 • Oyun abisi ya da ablasını her zaman değiştirme imkanınız bulunmaktadır.
 • Size en uygun aday titizlikle seçilir.
 • Tüm personellerimiz Çalışma Bakanlığından izinlidir.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından referanslarımız bulunmaktadır.

KONYA’DA SİZE EN UYGUN OYUN ABİSİ YA DA OYUN ABLASINI NASIL BULUYORUZ?

 • Öncelikle aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmalısınız.
 • Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir oyun abisi ya da oyun ablasının cinsiyeti, yaşı ve diğer özelliklerini tespit eder
 • Size aynı gün içerisinde en az birkaç tane oyun ablası ya da oyun abisi profilini resimleri ve referanslarıyla birlikte sunar.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

 1. İstediğiniz kriterlere uygun adayların detaylı bilgilerini içeren resimli CV’lerini whatsapp numaranıza veya e-posta adresinize yolluyor ve değerlendirmenizi istiyoruz.
 2. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz.
 3. Görüşmenin ardından oyun abisi ya da oyun ablasını beğenerek seçim yapmanız halinde öncelikle bir sözleşme yapıyoruz ve süreç tamamlanıyor.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru, dilek ve önerileriniz için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0 332 606 03 76 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızdan Oyun Abisi/Ablası Hizmeti Almak İstiyorum Firmanızda Oyun Abisi/Ablası Olarak Çalışmak İstiyorum
Etiketler

Nimet Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0 332 606 0376 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı