İnşaat TemizliğiTemizlik HizmetleriVerdiğimiz Hizmetler

Konya İnşaat Sonrası Temizlik – Kaba İnşaat Temizliği

Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri, sizlere konya inşaat sonrası daire temizliği, konya dış cephe cam temizliği, konya ofis temizliği, konya fabrika zemin temizliği, konya restaurant temizliği, konya hastane temizliği, yapı sıfırlama ve konya mağaza temizliği konularında da uzman kadrosuyla hizmet veren bir firmadır.

Konya İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri Hizmetleri, ev, mesken ve iş yerlerinizin inşaat sonrası temizlik, kaba inşaat temizliği ve tadilat sonrası temizlik işlerinizi; tecrübeli personeli ile kısa zamanda yaparak mesken ve evlerinizi kısa zamanda kullanıma hazır hale getirir.

Firmamız iş yerinize veya evinize kısa zamanda ve gönül rahatlığıyla yerleşebilmeniz için; inşaat sonrası kaba temizlik şeklinde tabir edilen çöplerin toplanması, çok ince tozların vakum yöntemiyle temizliği, camların ve fayans yüzeylerin dikkatli bir şekilde yüzeye zarar vermeden kazınması, temizlenmesi, PVC’lerde kalan koruyucu bant ve etiketlerin sökülüp harç, sıva lekelerinin çıkarılması, kapılarda ve ahşap kısımlarda gözle görülen harç lekelerinin temizlenip silinmesi, yerlerde dökülmüş ve kurumuş, kazınması mümkün olmayan, yüzeye zarar verebilecek kireç, harç kalıntılarını özel kimyasal ile çözdürülüp temizlenmesi, derzlerin süpürgeliklerin parke yüzeylerin temizliği, radyatör peteklerin açılması ve buhar tutularak temizlenmesi, doğal gaz borularının aralarındaki donmuş kurumuş kalıntıların temizliği, pencere önlerinde ve balkonlarda bulunan mermer yüzeylerinin temizliği, duvarların tozunun alınması, mutfak dolaplarının iç dış temizliği ile çekmecelerinin çıkarılarak temizlenip tekrar takılması işlerinizi itina ile yerine getirir.

Konya İnşaat Sonrası Temizlik ve Kaba İnşaat Temizliği

Daha önce hiç oturulmamış mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. Yaptığımız temizlik evde yaşayacak özellikle çocuk ve yaşlılar ile diğer bireyler için kimyasal risk taşımamaktadır.

Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri, sizlere konya inşaat sonrası daire temizliği, konya dış cephe cam temizliği, konya ofis temizliği, konya fabrika zemin temizliği, konya restaurant temizliği, konya hastane temizliği, yapı sıfırlama ve konya mağaza temizliği konularında da uzman kadrosuyla hizmet veren bir firmadır. Temizliğini yaptığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük, haftalık veya aylık olarak 3 ayrı periyodik zamanda da temizlenmeye devam edilir.

konya tadilat sonrası temizlik hizmetleri

Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri ev ve iş yerlerinize ait inşaat sonrası temizlik, kaba inşaat temizliği ve tadilat sonrası temizlik işlerini, nitelikli, bilgili, tecrübeli ve uzman personeli ile kısa zamanda, her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek istenilen şekilde yapar.

Konya İnşaat Sonrası Temizlik – Kaba İnşaat Temizliği Hizmetini Nerelere Veriyoruz?

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetini şimdilik sadece Konya ve çevresindeki illere vermekteyiz.

KONYA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Aradığınız hizmetin detayları aynı gün belli olur.
 • Yaptığımız tüm işler garantimiz altındadır.
 • Temizliği beğenmezseniz hiç üşenmez, aynı temizliği yeni baştan tekrar yaparız.
 • Hijyen kurallarına çok dikkat eder ve tüm mekanları sağlıklı temizleriz.
 • Çalıştırdığımız personeller uzman ve işinin ehlidir.
 • Kısa zamanda gerçek temizlik hizmeti sağlarız.
 • Titiz temizlik yaparak ev ve işyerinize ve içerisindeki malzemelere kesinlikle zarar vermeyiz.
 • Kimyasal kullanmamaya özen gösterir, zorunlu hallerde kimyasal kullanarak doğal temizlik yaparız. Ancak işveren kimyasal madde kullanımı konusunda istekte bulunursa sağlıklı olmadığını kendisine söyleyerek isteği yerine getiririz.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından çok sayıda referanslarımız bulunmaktadır.

PEKİ, KABA İNŞAAT TEMİZLİĞİ HİZMETİNDEN MEMNUN KALMAZSAM?

Firmamız için paradan daha da önemli olan bir şey varsa o da olumlu referanstır. Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri temizlik personelleri tarafından yapılan inşaat sonrası temizlikten memnun kalmadığınız takdirde bunu bize bildirmeniz yeterlidir. Mesken yada iş yeriniz gerektiği taktirde siz memnun oluncaya kadar defalarca kez, tekrar tekrar temizlenir.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

  1. Temizliği yapılacak olan ev, mesken ya da iş yerinin bina özellikleri (metrekare olarak büyüklüğü, yapılacak olan işin niteliği, kat sayısı vb.) tespit edilerek çalıştırılacak olan personel sayısı belirlenir.
  2. Ücretsiz keşif işlemi gerçekleştirilir.
 1. Temizlik sırasında kullanılacak olan kimyasallar ile temizlik malzemelerin firmamız tarafından mı yoksa işveren tarafından mı tedariğinin yapılacağı belirlenir ve tahmini teslim tarihi tarafınıza bildirilir.
 2. Tüm bu işlemlerden sonra temizlik işlemleri başlar ve söz verilen tarihte mesken ya da işyeri tarafınıza teslim edilir.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru, dilek ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0544 256 84 11 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızdan İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Almak İstiyorum Firmanızda Temizlik Elemanı Olarak Çalışmak İstiyorum

Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0544 256 84 11 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu