Bebek ve Çocuk BakıcılarıÇocuk Bakıcısı Hizmeti

Konya İngilizce Bilen Bakıcı Hizmetleri

Çocuğunuza güzel bir gelecek sağlamak için İngilizce bilen bakıcılarımız 0-3 yaş arasında çocuğu adeta pırlanta gibi işleyerek hem kalıcı ingilizce öğretir hem de eş zamanlı olarak diğer bakım hizmetlerini yaparlar. Konya ilinde bireysel olarak ingilizce bilen bakıcı bulmak çok zordur ancak geniş portföyümüzle biz bu hizmeti çok uygun şekilde size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

KONYA İNGİLİZCE BİLEN BAKICI HİZMETLERİ

Çocuğunuzun bütün öğrendiklerini hızlı bir şekilde hafızasına kaydedebilme yaş aralığı 0 ile 3 yaş arasıdır. Çocuk bu dönemde adeta öğrenmeye açtır ve kendisine ne, ne şekilde verilirse hemen alır. Anne ve babalar çocuklarının gelişimine katkı sağlamak, geleceğini şekillendirmek için bu yaşlarda çocuklarına daha çok hassasiyet göstermeli, değerli ve önemli bilgileri tam da bu yaşlarda çocuklarına öğretmelidir. Çocuğunuza güzel bir gelecek sağlamak için İngilizce bilen bakıcılarımız 0-3 yaş arasında çocuğu adeta pırlanta gibi işleyerek hem kalıcı ingilizce öğretir hem de eş zamanlı olarak diğer bakım hizmetlerini yaparlar. Konya ilinde bireysel olarak ingilizce bilen bakıcı bulmak çok zordur ancak geniş portföyümüzle biz bu hizmeti çok uygun şekilde size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İngilizce bilen bakıcı hizmeti için şimdilik sadece Konya ve çevresindeki illere vermekteyiz.

İNGİLİZCE BİLEN BAKICI İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Aradığınız ingilizce bilen bakıcı aynı gün içinde size sunulur.
 • İngilizce bilen bakıcınızı değiştirme imkanınız bulunmaktadır.
 • Size en uygun aday titizlikle seçilir.
 • Tüm personellerimiz Çalışma Bakanlığından izinlidir.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından referanslarımız bulunmaktadır.
yabancı dil bilen bakıcı
yabancı dil bilen bakıcı

KONYA’DA SİZE EN UYGUN İNGİLİZCE BİLEN BAKICIYI NASIL BULUYORUZ?

 • Öncelikle aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmalısınız.
 • Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir ingilizce bilen bakıcının cinsiyeti, yaşı ve diğer özelliklerini tespit eder
 • Size aynı gün içerisinde en az birkaç tane ingilizce bilen bakıcı profilini resimleri ve referanslarıyla birlikte sunar.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

 1. İstediğiniz kriterlere uygun ingilizce bilen bakıcıların detaylı bilgilerini içeren resimli CV’lerini whatsapp numaranıza veya e-posta adresinize yolluyor ve değerlendirmenizi istiyoruz.
 2. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz.
 3. Görüşmenin ardından ingilizce bilen bakıcıyı beğenerek seçim yapmanız halinde öncelikle bir sözleşme yapıyoruz ve süreç tamamlanıyor.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru, dilek ve önerileriniz için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0544 256 84 11 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızdan İngilizce Bilen Bakıcı Hizmeti Almak İstiyorum İngilizce Biliyorum ve Bakıcı Olarak Çalışmak İstiyorum

Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0544 256 84 11 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu