Felçli Hasta BakıcısıYaşlı, Engelli ve Hasta Bakıcılar

Konya Felçli Hasta Bakıcısı Hizmetleri

KONYA FELÇLİ HASTA BAKICISI HİZMETİ

Konya Felçli Hastalara Bakıcı Hizmeti; felç, beyine akan kan damarlarının tıkanması ve kan akışının yavaşlamasıyla meydana gelen bir damar hastalığıdır. Bu hastalıkta inme gibi belirtiler ortaya çıktığı için ağır ilaçlarla damarın açılması için uğraşılır. Bu süreçte düzenli ilaç takibi çok önemlidir. Hastalığın seyir evresinde yakın çevresinden aldığı destek ve iyi bakım, felçli hastanın iyileştirilmesinde en önemli faktörlerden birisidir. Düzenli egzersizlerle felç tedavisi desteklenebilir ancak hastaların bu egzersizleri mutlaka denetim ve kontrol altında yapması gerekmektedir, süreç bilgili, tecrübeli ve bilinçli bir bakıcı gözetiminde yönetilirse hastanın iyileşme yüzdesi artar. Konya Felçli Hasta Bakıcı hizmeti ile hastanızın hem bakımı, hem de egzersizi uzman personelimiz tarafından yapılır. Uzman personellerimiz klasik bakım hizmetlerinin yanında hastalara psikolojik destek de sağlayarak onların hayata tutunmasını ve mevcut durumu daha çabuk kabullenmesini sağlarlar.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

Konya felçli hasta bakıcısı hizmetini şimdilik sadece Konya ve çevresindeki illere vermekteyiz.

Konya Felçli Hasta Bakıcı
Konya Felçli Hasta Bakıcı

KONYA FELÇLİ HASTA BAKICISI HİZMETİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Aradığınız felçli hasta bakıcısı aynı gün içinde size sunulur.
 • Çalıştırdığınız felçli hasta bakıcısını her zaman değiştirme imkanınız bulunmaktadır.
 • Size en uygun aday titizlikle seçilir.
 • Tüm personellerimiz Çalışma Bakanlığından izinlidir.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından referanslarımız bulunmaktadır.
 • Konya felçli hasta bakıcısı hizmetinde uzmanız.

KONYA’DA SİZE EN UYGUN FELÇLİ HASTA BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

 • Öncelikle aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmalısınız.
 • Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız felçli hasta bakıcısının cinsiyeti, yaşı ve diğer özelliklerini tespit eder
 • Size aynı gün içerisinde en az birkaç tane felçli hasta bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla birlikte sunar.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

 1. İstediğiniz kriterlere uygun bakıcıların detaylı bilgilerini içeren resimli CV’lerini whatsapp numaranıza veya e-posta adresinize yolluyor ve değerlendirmenizi istiyoruz.
 2. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz.
 3. Görüşmenin ardından bakıcıyı beğenerek seçim yapmanız halinde öncelikle bir sözleşme yapıyoruz ve süreç tamamlanıyor.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru, dilek ve önerileriniz için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0 332 606 03 76 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızdan Felçli Hasta Bakıcısı Hizmeti Almak İstiyorum Firmanızda Felçli Hasta Bakıcısı Olarak Çalışmak İstiyorum
Etiketler

Nimet Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0 332 606 0376 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı