Verdiğimiz Hizmetler

Konya Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetleri

Şehir nüfusunun artmasına paralel olarak hızla yükselen beton yapıların çoğalması, buna bağlı olarak yeşil alanların da hızlı bir şekilde yok olmasına neden olmakta, insanlar, yaşantıları için gerekli oksijeni üreten doğa kaynaklarını gün geçtikçe katletmekde ya da yapılan katliamına seyirci kalmaktadır. Yaşantımızda ortak alanlarda sahip olduğumuz yeşil alanlar, sağlık, rahatlık ve huzur için büyük önem arz taşımaktadır. Yeşil alanların oluşturulması da ciddi bir maliyet ve zaman kaybı ile gerçekleştirilebildiğinden, mevcut yeşil alanların korunması ile maliyet ve zaman tasarrufu sağlanmış olacaktır. Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri olarak artık Konya Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetleri de sunuyoruz, bu hizmetimizle ev, site ya da iş yerlerinizdeki bahçe ve her türlü yeşil alanların, bitki ve ağaçların bakımlarını aşağıda belirtilen şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bahçe ve yeşil alan bakımı kapsamında mevcut bitki ve ağaçların;

 • Mevsimsel çiçeklendirme işleri,
 • Kışlık koruyucu tedbirlerin alınması,
 • Budama ve havalandırma çalışmalarının yapılması,
 • Günlük bakım ve sulama çalışmalarının yapılması,
 • Standart bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi (bahçe düzenleme, ağaç budama, çim ekimi ve bakımı, gübreleme, sulama vb.)
 • Mevsimsel gübrelemelerinin peyzaj ekipleri tarafından yapılması

Günümüz koşularında tüm bitkiler daha profesyonel ilgiye gereksinim duyar. Sağlıklı bitki ve bahçe için ayda bir veya iki kez düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Konya Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetleri ile bahçeniz ve her türlü yeşil alanlarınız korumamız altında.

Konya Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetleri

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

Konya bahçe bakımı ve profesyonel peyzaj hizmetini şimdilik sadece Konya ve çevresindeki illere vermekteyiz. Ayrıca sebze ekili bahçelerde çalışmıyoruz.

KONYA BAHÇE BAKIM VE PEYZAJ HİZMETİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Personellerimizin bakımını yaptığı yeşil alan sayısı bellidir, her personel belli sayıda bahçe bakımı ve yeşil alan ile ilgilenir.
 • Günlük ya da haftalık olarak yeşil alan bakım ve bitki bakımı yaparız.
 • Yeşil alan ve bitki bakımı yapan personelin telefon numarasını size bildiririz, istediğiniz zaman kendisine ulaşıp bakımın yapılıp yapılmadığını kontrol edebilirsiniz.
 • Bahçe ve yeşil alan bakım işlerini yapan personellerimizin çoğunluğu emekli belediye personellerinden (park bahçelerde çalışmış ve emekli olmuş kişiler) oluşur, personel alımı yaparken bitki bakım hizmetlerini çok iyi bilen personel alımına önem gösteririz.
 • Tüm personellerimiz Çalışma Bakanlığından izinlidir.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından referanslarımız bulunmaktadır.

PEKİ, YAPILAN BAKIMLARDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Bahçe veya yeşil alanınıza en uygun personeli görevlendirdikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz ve firmamızın bulunduğu iki taraflı bu sözleşme; yapılan iş ve işlemlerden memnun kalmamanız halinde aynı kriterlerde yeni personel sağlayacağını taahhüt eder.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

 1. Yeşil alan ya da bahçe üzerindeki mevcut bitkilerin ilk değerlendirmesini yaparak fotoğrafını çeker, bahçede yapılması gerekenlerle ilgili size bilgi veririz,
 2. Bahçe harap olmuş durumda ise peyzaj ve yeniden düzenleme konusunda danışmanlık yaparız.
 3. Onayınızdan sonra personel görevlendirir, görevlendirdiğimiz personelin adını ve telefon numarasını size gönderip telefonla ya da yüz yüze sizi görüştürürüz.
 4. Tüm bu işlemlerden sonra standart bakım işleri rutinde işlemeye başlar ve gelişmeler size bildirilir.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru, dilek ve önerileriniz için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0544 256 84 11 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızdan Mezar Bakım Hizmeti Almak İstiyorum
Firmanızda Mezar Bakıcısı Olarak Çalışmak İstiyorum

Süzan Na Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0544 256 84 11 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu