Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği bizim için önem taşıyor.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, soru, içerik, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilebilmektedir. Kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Nimet Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri (nimettemizlik.com) tarafından korunmaktadır.

Konyaİkm.Com; üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere saklar. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece diğer kişilere verilmeyecektir.

Hizmet kiralamak ya da satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileri nimettemizlik.com tarafından saklanmamaktadır. SSL sertifikası ile güvenli bir şekilde doğrudan direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. nimettemizlik.com hiçbir suretle telefonda yada mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve sistem üzerinden göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Sitemizde Nimet Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

nimettemizlik.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında nimettemizlik.com’a sormak istediğiniz soru olursa her zaman iletişim bağlantısı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı