Güncel İş İlanları

Açık İş İlanları

Yatılı Çalışacak Bayan Yardımcı Aranıyor

İlan No 1989: Konya Selçuklu’da ikamet eden bir müşterimizin evinde biri kız, biri oğlan iki çocuğa bakıcılık yapabilecek, onları okuldan alıp okula bırakabilecek, derslerine yardım edebilecek, ehliyetli, boş kalan zamanlarında temizlik, yemek, bulaşık ve ütü işleri yapacak deneyimli yardımcı bayan aranmaktadır. Daha önce SSK yaptırmamış ve B sınıfı sürücü ehliyetli olanlar tercih sebebidir. Ücret çok dolgundur. Detaylı bilgi için lütfen arayın (ilan numarasını not alın, arama yaptığınızda detaylı bilgi verilmek için sizden ilan numarası istenecektir)


Villa’ya Acil Deneyimli Yardımcı Bayan Aranıyor

İlan No 1988: Konya Selçuklu Barış Caddesinde ikamet eden bir müşterimizin 2 katlı villasında temizlik, yemek, bulaşık ve ütü işlerini yapacak deneyimli yardımcı bayan aranmaktadır. Daha önce SSK yaptırmamış olanlar tercih sebebidir. Ücret dolgundur. Detaylı bilgi için lütfen arayın (ilan numarasını not alın, arama yaptığınızda detaylı bilgi verilmek için sizden ilan numarası istenecektir)


Otizm Başlangıcı Olan Çocuk için Deneyimli Oyun Ablası Aranıyor (bulundu)

İlan No 1987: Konya Selçuklu Nalçacı’da ikamet eden bir müşterimizin 2 yaşındaki otizm başlangıcı teşhisi konulan erkek çocuğuna günlük 2 saatlik oyun ablası aranmaktadır. Adayların eğitimli olması çok önemlidir. Eğitimsiz adaylar doğrudan elenecektir. Ücret dolgundur. Detaylı bilgi için lütfen arayın (ilan numarasını not alın, arama yaptığınızda detaylı bilgi verilmek için sizden ilan numarası istenecektir)


Dadı Aranıyor (bulundu)

İlan No 1986: Konya Selçuklu Hakim Konaklarında ikamet eden bir müşterimizin 3 yaşındaki kızı için değişik gün ve zamanlarda (gündüz saatlerinde) 5-6 saatliğine bakıcılık yapabilecek dadı aranıyor. Saatlik ücret bilgisi telefonda verilecek olup, ödeme saat ücreti olarak ve peşin ödenecektir. Detaylı bilgi için lütfen arayın (ilan numarasını not alın, arama yaptığınızda detaylı bilgi verilmek için sizden ilan numarası istenecektir)


Yatılı Yaşlı Bakıcısı Aranıyor (bulundu)

İlan No 1985: Konya Selçuklu’da 84 yaşındaki bir bayan için sürekli bayan yatılı bakıcı aranıyor. Ücret bilgisi telefonda verilecek olup, ödeme her ay peşin olarak ödenecektir. Detaylı bilgi için lütfen arayın. (ilan numarasını not alın, arama yaptığınızda detaylı bilgi verilmek için sizden ilan numarası istenecektir)


Yatılı Hasta Bakıcısı Aranıyor (bulundu)

İlan No 1984: Konya Beyhekim Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde yatmakta olan bir bayan hasta için 15 günlük bayan yatılı bakıcı aranıyor. Günlük ücret bilgisi telefonda verilecek olup, iş kabulünde ön ödeme yapılacak, kalan ödeme iş tamamlandığında peşin olarak ödenecektir. Detaylı bilgi için lütfen arayın. (ilan numarasını not alın, arama yaptığınızda detaylı bilgi verilmek için sizden ilan numarası istenecektir)


 

Bu İçeriğe Puan Verin

0%

Siteye geldiğiniz ve bu içeriği okuduğunuz için teşekkür ederiz. Peki okudunuz bu içeriği faydalı buldunuz mu? O halde lütfen aşağıdaki yıldız resimlerine tıklayarak bizi değerlendirip puan verin (1 yıldız en kötü, 5 yıldız en iyi puandır). Vereceğiniz her puan, kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirmede bize ışık olacaktır...

User Rating: 4.7 ( 22 votes)
Etiketler

Nimet Temizlik ve Bakıcılık Hizmetleri

Seçkin, bilgili ve işinin uzmanı personel portföyümüz ile Konya ve çevresinde; başta bebek bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, refakatçi hizmetleri, temizlikçi hizmetleri ve gündelikçilik olmak üzere genel temizlik ve genel bakım hizmetleri konularında hizmet üretmekteyiz. Bize ulaşmak için 0 332 606 0376 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı